80% співфінансування
на курси іноземних мов

для осіб, які проживають в Україні

Увага: в 2021 році кількість мовних ваучерів зросла

Минулого року стартувала програма ваучерів для вивчення іноземних мов , які покривають 80% витрат на вивчення іноземних мов. Підтримкою скористалися понад 37 тис. людей по всій Україні . Очікується, що в цьому році кількість ваучерів буде збільшена, щоб ще більше українців могли скористатися можливістю вивчення іноземних мов за 20% від їх звичайної ціни.

Як отримати ваучери для вивчення іноземних мов?

Ваучери на вивчення іноземних мов реалізуються по всій Україні. Для кожного регіону надається певна кількість ваучерів, якими можуть скористатися як жінки, так і чоловіки різного віку. Щоб подати заявку на проект та отримати співфінансування для вивчення іноземних мов, просто введіть місто на території України в котрому ви проживаєте, у наведеній нижче формі та перевірте наявність ваучерів. По черзі необхідно заповнити і відправити анкету, а також зателефонувати фахівцеві з видачі мовних талонів.

Перевірте наявність ваучера

Виберіть потрібні вам мови та введіть місто України, в якому проживаєте

Wybierz kurs.
Введіть назву міста

Скільки ваучерів буде видано цього року?

Минулого року понад 37 тис.українців з цілої України скористалися мовною підтримкою і розпочали вивчення іноземної мови дешевше на 80%. Цього року кількість виданих ваучерів було збільшено і становить понад 43 тис. В рамках програми ви можете отримати ваучер на вивчення однієї з чотирьох іноземних мов на рівнях A1-A2-англійської, німецької, іспанської або польської .Крім того, курси англійської мови також доступні на рівнях B1-B2.

Курси англійської мови на рівнях A1-A2 і B1-B2 проходять сертифікацію. Підтверджуючи набуті мовні навички на обраному рівні.

Надішліть свою заявку та отримайте ваучер на вивчення іноземної мови

Введіть ім'я
Залиш номер телефону.
Згоди:

*Ваші дані будуть використовуватися тільки для телефонного контакту з наших фахівцем для визначення деталей

Підтвердіть згоди.

Коментар

Додай свій коментар

Ваша адреса e-mail не буде оприлюднена